close
تبلیغات در اینترنت
دانلود پروژه کامل Highroad Engine برای یونیتی

جت ابزار

http://www.jetabzar.ir/

دانلود پروژه کامل Highroad Engine برای یونیتی

پروژه کامل یونیتی Highroad Engine از سایت جت ابزار

دانلود پروژه کامل Highroad Engine برای یونیتی

پروژه کامل یونیتی Highroad Engine از سایت جت ابزار

پروژه کامل یونیتی Highroad Engine v1.2
توضیحات :

به نام خدا

 

موتور Highroad ساده ترین راه برای ایجاد بازی مسابقه ای از رویاهای شما است. این که آیا شما در حال برنامه ریزی یک بازی انفرادی، محلی و یا چند نفره آنلاین هستید، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم. این دارایی به شما خالق موتور Corgi و موتور بی نهایت Runner Engine برای شما به ارمغان می آورد که همه چیز شما را برای ساخت بهترین ماشین های Micro مانند بازی به ارمغان می آورد.

 

بازی مسابقه خود را ایجاد کنید:

این دارایی از سوی مدرسه قدیمی، بازی های مسابقه ای مانند Micro Machines و با تطبیق پذیری همه جانبه ساخته شده است. موتورسیکلتها، اتومبیلها، خودروهایی مانند کامیونها، خودروها، خودروها، شما می توانید هر چیزی که بخواهید ایجاد کنید. وسیله نقلیه از طریق کنترل آسان ماشین سفارشی ساخته شده است، بنابراین شما می توانید سرعت، شتاب، فرمان بدون یک خط از کد را تغییر دهید. به علاوه اگر میخواهید بیشتر آن را فوق العاده آسان برای گسترش، و نمونه ها و مستندات برای کمک به آن وجود دارد.

 

بازی در همه جا:

موتور Highroad اجازه می دهد تا شما را با استفاده از صفحه کلید، گیم پد یا هر دستگاه لمسی تلفن همراه که می خواهید، رانندگی کنید. همراه با لمس ناز، بسته های نبرد بیشتر کوه را آزمایش شده است راه حل ورودی تلفن همراه. اوه و البته در تلفن همراه نیز عالی عمل می کند.

 

بسته بندی شده با محتوا:

4 بازی، 6 مسابقه ی مسابقه ای، 12 وسیله نقلیه، دوربین های هوایی و 3 بعدی، منوهای GUI، لابی ها، رتبه بندی، ایستگاه های بازرسی، شمارنده های دور و غیره!

 

چند نفره محلی:

این دارایی به طور پیش فرض 4 بازیکن محلی را پشتیبانی می کند، اما شما می توانید این محدودیت را تا آنجا که دستگاه شما می تواند تحمل کند (فقط از خرید گیمپای های بیشتر) است.

 

AI Bots:

رباتها را فوق العاده به راحتی اضافه کنید و سفارشی کنید. رفتار خود را بدون یک خط از کد تنظیم کنید. اضافه کردن نقطه های راه برای اصلاح مسیرهای آنها به همان اندازه چند کلیک ماوس ساده است.

 

آسان برای استفاده:

ایجاد یک بازی مسابقه ای خود را هرگز آسان نیست. آهنگ ها و مدل های خودرو خود را وارد کنید، اضافه کردن colliders، کنترل کننده ها، و بازی در عرض چند دقیقه! شما می توانید یک بازی کامل بدون یک خط کد ایجاد کنید، به لطف تمام سردبیران سفارشی، دسته ها و gizmos. و اگر می خواهید در بالای آن بنا کنید، دارایی ساخته شده است برای گسترش، با کلاس های مجازی، حداقل اتصال، و شیوه های خوب در ذهن ساخته شده است.

 

مستندات کامل:

موتور Highroad همراه با مستندات کامل API و همچنین مستندات عملیاتی که شامل تمام جنبه های اصلی دارایی می شود، تکمیل می شود. علاوه بر این، کد به طور کامل نظر داده شده است، بنابراین آسان است درک آنچه رخ می دهد و ایجاد تغییرات در همه زمان ها.

 

چند نفره آنلاین:

بخش شبکه آنلاین این دارایی بر اساس استاندارد UNET HLAPI است و این کلاس های استاندارد را گسترش می دهد و به شما یک تجربه سفارشی را ارائه می دهد در حالی که استاندارد و سازگار با آینده یونیت است. علاوه بر کد و صحنه های مسابقه برای بازی شبکه یا محلی هم همین کار را می کنند!

 

توجه داشته باشید که دارایی با نقاط قوت و ضعف UNET همراه است. یعنی، هیچ بهینه سازی اضافی برای تأخیر یا همپوشانی درونیابی وجود ندارد، زیرا این چیزی است که معمولا بر اساس هر بازی انجام می شود و نمی تواند به صورت عمومی انجام شود.

 

 

محدودیت های قانونی:

نام کوه های بیشتر و موتور Highroad هستند © کوه های بیشتر. همه چیز دیگر تحت شرایط سرویس Asset Store قرار دارد و شما می توانید محتویات دارایی را برای هر نوع پروژه، تجاری یا غیره استفاده کنید.

***

 

 

 

 

شما می توانید فیلمی از این پروژه یونیتی در زیر مشاهده کنید

 

 

***

مشخصات فایل :

 

فرمت فایل دانلودی : Zip/Rar


فایل مخصوص :  unity 5.5.0  و نسخه های بالاتر

 

حجم فایل : 69.7 مگابایت


پسورد در صورت نیاز : jetabzar.ir

 

قیمت در سایت جت ابزار : 5000 تومان

تبلیغات متنی شما

برای سفارش تبلیغات تماس بگیرید

تبلیغات متنی شما

برای سفارش تبلیغات تماس بگیرید imdb

تبلیغات متنی شما

برای سفارش تبلیغات تماس بگیرید