close
تبلیغات در اینترنت
آموزش ساخت بازی دو بعدی برای موبایل در یونیتی به همراه فایل پروژه

جت ابزار

http://www.jetabzar.ir/

آموزش ساخت بازی دو بعدی برای موبایل در یونیتی به همراه فایل پروژه

دانلود آموزش ساخت بازی دو بعدی برای موبایل در یونیتی Udemy – The Ultimate Guide to 2D Mobile Game Development with Unity به همراه فایل های پروژه

آموزش ساخت بازی دو بعدی برای موبایل در یونیتی به همراه فایل پروژه

دانلود آموزش ساخت بازی دو بعدی برای موبایل در یونیتی Udemy – The Ultimate Guide to 2D Mobile Game Development with Unity به همراه فایل های پروژه

آموزش ساخت بازی دو بعدی حرفه ای با یونیتی برای موبایل
توضیحات :

به نام خدا

 

 

Udemy – The Ultimate Guide to 2D Mobile Game Development with Unity

آموزش نهایی برای توسعه بازی دو بعدی موبایل با یونیتی

 

مفاهیم استاد متوسط ​​C #، شامل الگوی طراحی Singleton، کلاس های انتزاعی و اینترفیس ها

با استفاده از C # و Unity یک بازی کامل 2D را از ابتدا بسازید

کشف گردش کار انیمیشن 2D

ایجاد سیستم های مدولار

نحوه کسب درآمد از بازی موبایل خود با تبلیغات وحدت

نحوه انتشار بازی موبایل شما

برنامه درسی برای این دوره

168 سخنرانی

12:56:23

 

الزامات

دانش آموزان باید درک مفاهیم اساسی C #، مانند متغیرها، «اگر» اظهارات، روش ها و ارتباطات اسکریپت داشته باشند.

دانش آموزان باید آمادگی کامل فعالیت های عملی را در این دوره تعاملی مبتنی بر پروژه داشته باشند

دانش آموزان باید با محیط زیست Unity راحت باشند

فیلم های C # پایه با این دوره برای کسانی که نیاز به یک تازه کار دارند گنجانده شده است. توصيه می شود تکميل راهنمای نهايی توسعه بازی با وحدت را در نظر بگيريد، زيرا اين امر شما را در مورد گردش کار وحدت آشنا می کند.


شرح:

آیا میخواهید بزرگترین بازی Android Android را ایجاد کنید، اما مطمئن نیستید که در آن شروع کنید؟ آیا شما درباره ادغام تبلیغات با بازی های موبایل علاقه مند هستید؟ اگر چنین است، نگاه نکنید! راهنمای نهایی توسعه دو بعدی بازی موبایل با وحدت، به شما می آموزد که چگونه برنامه های سودآور و جذاب موبایل را ایجاد کنید. شما یک بازی ماجراجویی فرار از زندان را با استفاده از انیمیشن های 2D ایجاد خواهید کرد، درحالی که برنامه های C # خود را با مفاهیم متوسط ​​مانند واسط کلاس، کلاس انتزاعی و رابط ها تنظیم می کنید! شما از مدیر طراحی Singleton برای ایجاد کلاس های مدیریت قدرتمند استفاده می کنید که به اعمال اعمال در بازی شما کمک می کند. شما با ادغام تبلیغات Unity چگونه کسب درآمد از بازی خود را یاد خواهید گرفت، و شما یک سیستم برای پاداش بازیکن برای انتخاب به تماشای یک آگهی را راه اندازی کنید! بالاخره شما نحوه انتشار برنامه خود را به فروشگاه Google Play خواهید آموخت. در پایان این دوره، شما با تجربه کامل در زمینه چرخه عمر توسعه نرم افزار موبایل و نرم افزاری، از توسعه بازی، تست و انتشار، تجربه خواهید داشت! شما به طور کامل بازی، دانلود قابل بازی را برای دوستان و خانواده تان نشان می دهید، یا اگر به طور حرفه ای در حال پیشرفت تلفن همراه هستید، به مجموعه خود اضافه کنید.

 

در این دوره، شما:

 

یک بازی ماجراجویی 2D Dungeon ایجاد کنید

ویژگی های جدید 2D TileMap را بررسی کنید

پیاده سازی تبلیغات وحدت

رفتارهای حالت متحرکسازی Synthesize

ایجاد Hitbox های انیمیشن 2D

به فروشگاه Google Play انتشار دهید

و ... !

این دوره ویژگی های 2D وحدت را با ایجاد یک بازی فرار از زندان با تکمیل آگهی Unity برای تولید درآمد و با انتشار بازی به فروشگاه Google Play، بررسی می کند. این دوره با مقدمه ای بر TileMap آغاز می شود که توسعه دهندگان توانایی نقاشی های مختلف را می دهد! سپس دانش آموزان شروع به ساختن بازیکن برای مبارزه و ایجاد سیستم های حمله در بازی های نوع هک و اسلش های رایج می کنند. دانش آموزان همچنین سیستم مغازه ای را ایجاد می کنند که به بازیکنان توانایی خرید اقلام را می دهد. اگر بازیکن نمیتواند یک آیتم را بپردازد، می توانند انتخاب کنند که آگهی وحدت را در عوض 100 سنگ قیمتی تماشا کنند! به این ترتیب، بازیکنان برای تماشای آگهی ها پاداش می دهند و باعث می شود که بازی سودآور باشد. در طول این دوره، دانش آموزان موضوعات میان و پیشرفته را در C #، از جمله وراثت کلاس، پلی مورفیسم، کلاس انتزاعی و رابط ها، که به ایجاد سیستم های مدولار در داخل بازی ها و برنامه های کاربردی کمک می کنند، کشف می کنند. این دوره دارای بیش از 50 فعالیت چالشی است که در آن دانش آموزان پایه کد منحصر به فرد خود را ایجاد می کنند و مهارت های حل مسئله را بهبود می بخشد.

 

چرا توسعه بازی موبایل با وحدت را بیاموزید؟

 

 

صنعت بازی های جهانی رشد بی سابقه ای را تجربه می کند، با این حال، پلتفرم تلفن همراه در حال حاضر سرپرستی می کند. NewZoo برآورد می کند که بازی های تلفن همراه درآمد بیش از 70 میلیارد دلار را تولید می کند که 51 درصد از درآمد بازی را در تمام سیستم عامل ها به دست می آورد. موبایل سریعترین پلت فرم در حال رشد است، با بیش از 10 سال رشد دو رقمی. به گفته Unity Technologies، در سال 2016، 34 درصد از 1000 بازی رایگان رایگان در Unity ایجاد شده است - بیش از هر نوع دیگر از بازیهای رایانه ای، Unity Technologies به رشد این رشد کمک می کند، با ایجاد یک محیط کاربری رایگان و کاربر پسند برای ایجاد بازی های زیبا. موتور اختصاصی در مقایسه با سایر موتورها، Unity قابلیت حمل آسان را برای هر دو سیستم عامل iOS و اندروید فراهم می کند، که امکان پخش گسترده ای از بازی موبایل را فراهم می کند.

***


***

مشخصات فایل :

 

فرمت فایل دانلودی : Zip/Rar


زبان آموزش :  اصلی انگلیسی


فایل پروژه : دارد

 

حجم فایل : 7.96 گیگ


پسورد در صورت نیاز : jetabzar.ir

 

قیمت در سایت جت ابزار : 20.000 تومان

تبلیغات متنی شما

برای سفارش تبلیغات تماس بگیرید

تبلیغات متنی شما

برای سفارش تبلیغات تماس بگیرید imdb

تبلیغات متنی شما

برای سفارش تبلیغات تماس بگیرید