close
تبلیغات در اینترنت
دانلود پروژه کامل TopDown Engine برای یونیتی

جت ابزار

http://www.jetabzar.ir/

دانلود پروژه کامل TopDown Engine برای یونیتی

پروژه کامل بازی TopDown Engine برای موتور بازی سازی یونیتی

دانلود پروژه کامل TopDown Engine برای یونیتی

پروژه کامل بازی TopDown Engine برای موتور بازی سازی یونیتی

پروژه کامل یونیتی TopDown Engine
توضیحات :

به نام خدا

 

TopDown Engine کاملترین راه حل برای یونیتی است.

 

از خالق موتور Corgi تحسین شده، این بهترین چارچوب عمل پایین تر از آن است، چه شما برای Unity جدید، و یا یک توسعه دهنده با تجربه است. کد تمیز، شیوه های خوب، بهینه سازی ها، پایه های قوی آن باعث ایجاد هر دو بازی دو بعدی و سه بعدی می شود. این بسیار سریع است و بر روی دسکتاپ، تلفن همراه و هر جایی که می خواهید کار می کند. بسته بندی شده با ویژگی ها، ساخته شده با بازخورد بازیکنان و بازی عالی در هسته خود، و به طور مداوم به روز شده، این بهترین ابزار برای ایجاد 2D و یا 3D بالا به پایین بازی است که در واقع احساس خوب است!

 

این موتور 2D و 3D شامل:

 

- یک کنترل کننده شخصیت تنگ برای بازیکن شما، با تشخیص برخورد، شیب زدن، حرکت، جهش (و همچنین بسیاری جهات دیگر مانند شما)، سلاح (غواصی و پرتابه)، سلاح های دسته کوچک موسیقی جاز، تیر، اجرا، خزیدن و بیشتر. آسان برای کنترل و نیشگون گرفتن از طریق بازرس برای ایجاد شخصیت بسیار خود را. این بازی همراه با نمونه های مختلفی برای شروع به کار شما همراه با مستندات کامل است.

 

- بسته بندی شده با محتوا، دارایی با سطوح نسخه ی نمایشی پر شده است و شما را با همه ی مواردی که نیاز دارید تهیه می کند: تن از آماده ی استفاده، دارایی های بصری دست ساز (و حقیقتا می توانید از آن استفاده کنید، نه تنها جای حفره دهی هنر)، 300+ اسکریپت بهینه سازی شده و تن آماده برای تولید پیش ساخته.

 

- شامل موتور موجودی است که معمولا به طور جداگانه فروخته می شود اما با موتور TopDown ارائه می شود. راه حل مدیریت موجودی کامل ایجاد موجودی، اقلام (collectables، قابل استفاده، equippable، و غیره)، مهمات، سفارشی کردن و گسترش همه چیز!

 

- سیستم پیشرفته AI: ایجاد ترکیب دشمن، رئیس و یا رفتارهای دوستانه AI با ترکیب اقدامات (شلیک، گشت زنی، صبر و غیره) و تصمیم گیری (دشمن در زمان، زمان، جهت بازیکن، سلامت، آسیب و غیره) با استفاده از تنها بازرس، هیچ کد مورد نیاز نیست

 

- یک کنترل کننده قوی دوربین ساخته شده در بالای دستگاه فیلمبرداری Unity با تنوع گزینه ها: پیکسل کامل، لرزش دوربین، اثرات پست ...

 

- همه چیزهایی که شما نیاز دارید برای ایجاد سطوح خود: سیستم عامل جابجایی، جعبه های قابل تخریب، کلید و قفسه سینه / درب ها، و بیشتر. همچنین دستاوردها، مدیریت پیشرفت، صرفه جویی و بارگذاری، و تنهای دیگر چیزهای مفید!

 

- صدها نفر از دارایی های بصری (سیستم عامل، کاشی، شخصیت های قابل پخش، سطوح، اثرات ذرات، انیمیشن، دشمنان ...) آماده استفاده در بازی دو بعدی یا 3D خود را!

 

- کنترل های موبایل که در همه جا کار می کنند - کل پایگاه کد به شدت مستند شده است، و همه چیز کد گذاری شده است تا به همان اندازه آسان به عنوان سفارشی که ممکن است. ایجاد بازی ماجراجویی خود را هرگز این سرگرم کننده است!

***

 

 

 

 

 

 

***

مشخصات فایل :

 

فرمت فایل دانلودی : Zip/Rar


فایل مخصوص :  unity 2018 2.6  و نسخه های بالاتر

 

حجم فایل : 29 مگابایت


پسورد در صورت نیاز : jetabzar.ir

 

 قیمت در سایت جت ابزار : 5000 تومان

تبلیغات متنی شما

برای سفارش تبلیغات تماس بگیرید

تبلیغات متنی شما

برای سفارش تبلیغات تماس بگیرید imdb

تبلیغات متنی شما

برای سفارش تبلیغات تماس بگیرید