close
تبلیغات در اینترنت
پروژه کامل Street Racing Engine برای یونیتی

جت ابزار

http://www.jetabzar.ir/

پروژه کامل Street Racing Engine برای یونیتی

دانلود پروژه کامل یونیتی Street Racing Engine از سایت جت ابزار برای ساخت بازی های اندرویدی

پروژه کامل Street Racing Engine برای یونیتی

دانلود پروژه کامل یونیتی Street Racing Engine از سایت جت ابزار برای ساخت بازی های اندرویدی

پروژه کامل یونیتی Street Racing Engine
توضیحات :

به نام خدا

 

خیابان مسابقه موتور ابزار قدرتمند Unity ایجاد شده برای توسعه دهندگان خاص است. با استفاده از این دارایی، می توانید چند ساعت به طول انجامید. سیستم ترافیکی واقعی به چراغ های راهنمایی، بازیکن، اتومبیل های دیگر و رانندگان به طور تصادفی از طریق شهر پاسخ می دهد. 10 ماشین مسابقه ای مختلف با بیش از 100 قسمت مختلف بدن و رنگ! ایجاد آهنگ های مسابقه جدید و تسخیر با دوست خود را در حالت دو بازیکن! با استفاده از این دارایی شما به طور کامل مستندات راه اندازی خواهید شد!

 

به روز رسانی 4.0

+ نسخه تلفن همراه بهبود یافته!

+ 3 موقعیت دوربین جدید!

+ بهینه سازی ترافیک ماشین عظیم!

+ ترافیک بزرگتر مصرف CPU کمتر است!

 

نسخه موبایل:

نسخه کاملا بهینه شده برای دستگاه های تلفن همراه دارایی شامل 3 کنترل کننده مختلف (کنترل فلش، چوب و شیب) است. ممکن است هر بخشی از دارایی را که می توان بهینه سازی کرد تا بهترین کیفیت و عملکرد را داشته باشد، تنظیم کنید. شامل مستندات نحوه تنظیم نسخه موبایل

 

سیستم رانندگی خودرو:

خودرو مسابقه ای با اتومبیل های ترافیکی، پیاده روها و دیگر اشیاء تعامل دارد. گاراژ تعاملی و سیستم خانه دوربین دینامیکی هنگام رانندگی وسیله نقلیه بهتر نگاه می کند. یکپارچه سیستم نیترو. قطعات مختلف بدن اطلاعات ماشین های مختلف را فراهم می کند - سرعت بالاتر، فرمان بهتر، ظرفیت نیترو بزرگتر. بسیاری از جاده های تعاملی. Minimap موقعیت موقعیت بازیکن را نشان می دهد. سیستم ترافیکی واقع بینانه با بازیکن ارتباط برقرار می کند و در صورتی که کسی در اتومبیل سقوط کند یا مانعی در جلو وجود داشته باشد، متوقف می شود.

 

ترافیک واقعی:

سیستم ترافیکی خودرو. ترافیک به ماشین های دیگر پاسخ می دهد و اگر مانع در مقابل ماشین وجود داشته باشد، متوقف می شود. هر وسیله نقلیه به تقاطع رسیده است مسیر متفاوتی را به صورت تصادفی انتخاب می کند. اتومبیل به چراغ های راهنمایی در تقاطع ها واکنش نشان می دهد و به دنبال قانون راست دست می رود. وقتی قطار از محل عبور می کند، در مانع قطار متوقف می شود. تمام خودروهای ترافیکی دارای سیستم ذرات مختلف، انتشار گازهای گلخانه ای و چراغ ها هستند. صدای موتور بستگی دارد به اینکه آیا ماشین در حال حرکت است یا ایستاده است.

 

چند تن از مدل های مختلف:

ساختمان های مختلف به شما کمک می کنند تا شهرهای زیبا با مدل های مختلف ایجاد کنید. هر جاده دارای سیستم ترافیکی است. هر ماشین به راه جاده پاسخ می دهد. استفاده از جاده های مختلف که به راحتی به صحنه وارد می شود. بسیاری از مدل های مختلف طبیعت که می توانند به یکدیگر متصل شوند.

 

گاراژ:

گاراژ به طور کامل مدل شده و اسکریپت بازیکنان می توانند اتومبیل های جدید، قطعات بدن یا رنگ ها را خریداری کنند. هر بخش بدن متفاوت است و دارای آمار های مختلف است. بیش از 100 تن تغییرات جزئی بدن. جنبش دوربین صاف تمام تغییرات در prefabs ذخیره می شود و با تمام صحنه های پروژه کار می کند.

 

سیستم مسابقه :

مسابقات مختلف با آمار زمان های مختلف. طرفین به بازیکن کمک می کنند تا به کجا حرکت کنند. مسیرهای گشت و گذار در سراسر شهر انجام می شود. بسیاری از جاده های پنهان مختلف برای کاهش فاصله و کمک به بازیکن برای رسیدن به پایان سریع تر. زمان های مختلف و شرایط ترافیک شروع شمارش معکوس کمک خواهد کرد بازیکن برای آماده شدن برای مسابقه. هنگامی که بازیکن به پایان برسد، آمار نشان داده خواهد شد تا ببیند چه جایگاهی را گرفته است.

 

چند نفره:

سیستم چند نفره کاملا یکپارچه و بهینه شده برای به دست آوردن بهترین تجربه. دو بازیکن می توانند بر روی یک صفحه در برابر یکدیگر رقابت کنند. کاملا با نقشه های مسابقه ای کار می کند. هر دو بازیکن می توانند اتومبیل های مختلف با آمار های مختلف را انتخاب کنید. ماشین ها به ترافیک واکنش نشان می دهند. کنترل های آسان که بر روی یک صفحه کلید کار می کنند.

 

سیستم آموزش:

 

قطارهای به طور تصادفی تخم ریزی با واگن های مختلف و طول تصادفی. قطار به ترافیک پاسخ می دهد و دروازه های پایین تر را چند ثانیه قبل از عبور از جاده ها. قطار عبور از جاده تمام ترافیک در آن محل متوقف شده است و بازیکن باید منتظر بماند زمانی که قطار از جاده رانندگی کند. قطار و واگن ها دارای صدای 3D است، که می تواند شنیده شود تنها زمانی که قطار به بازیکن نزدیک می شود. پل های مختلف و جاده های قطار کاملا با محیط زیست ترکیب می شوند.

***

 

 

 

 

 

*** 

***

***

مشخصات فایل :

 

فرمت فایل دانلودی : Zip/Rar


فایل مخصوص :  unity 5.6.1  و نسخه های بالاتر

 

حجم فایل : 21.1 مگابایت


پسورد در صورت نیاز : jetabzar.ir

 

 قیمت در سایت جت ابزار : 5000 تومان

تبلیغات متنی شما

برای سفارش تبلیغات تماس بگیرید

تبلیغات متنی شما

برای سفارش تبلیغات تماس بگیرید imdb

تبلیغات متنی شما

برای سفارش تبلیغات تماس بگیرید